PLATINUM Puppy Kurczak karma dla szczeniąt 1,5kg

59,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU:
4260208740054
Marki:

KARMA DLA PSÓW PLATINUM PUPPY

– pełnoporcjowa karma dla szczeniąt z kurczakiem.

Wyróżnia ją nieporównywalny smak i bardzo wysoka przyswajalność wszystkich składników odżywczych.
Całe kawałki drobiu gotowane są w sosie własnym z dodatkiem ryżu i suszonych owoców. Witaminy, tłuszcze i oleje dodawane są dopiero na koniec procesu produkcyjnego, gdy temperatura karmy osiągnie temperaturę pokojową. Dzięki temu, karma zachowuje całą swoją wartość odżywczą.

KARMA DLA PSA PLATINUM NATURAL FOOD…
…jest jednym kompletnym pokarmem dla psów, który składa się w 70% ze świeżego mięsa.
Całe kawałki świeżego mięsa są ostrożnie gotowane w temperaturze 95 stopni C w sosie własnym z dodatkiem ryżu i kukurydzy. Dopiero po ostygnięciu dodaje się pozostałe składniki roślinne, tłuszcze, witaminy i minerały, dzięki czemu nie tracą one swoich właściwości odżywczych, a pies otrzymuje je w niezmienionej naturalnej postaci. Następnie całość mieli się i uważnie suszy do osiągnięcia 18% wilgotności. W ten sposób powstaje jedyne w swoim rodzaju pożywienie dla psów tak wysokiej jakości.

ZALETY ŚWIEŻEGO MIĘSA
Do produkcji Platinum Natural Food wykorzystuje się świeże, pełnowartościowe mięso, które jest codziennie odbierane prosto z rzeźni i natychmiast przetwarzane. Nie wykorzystuje się mięsa mrożonego, ponieważ zawiera ono dużo wody, która podczas przetwarzania wpływa niekorzystnie na jakość białka.
Mięso wykorzystywane przy produkcji karmy dla psów Platinum Natural Food gotowane jest tylko i wyłącznie w sosie własnym w temperaturze 95 stopni C, co zapewnia nieosiągniętą dotychczas jakość składników i protein. Dzięki temu są one znacznie łatwiej przyswajane i przetwarzane przez organizm psa.
Produkcja karmy Platinum Natural Food, w porównaniu do tradycyjnej produkcji kompletnego pokarmu, jest bardzo wolna i pracochłonna, ale dla naszych psów jest po prostu znacznie zdrowsza!
Platinum Natural Food nie zawiera żadnych pomocniczych substancji chemicznych i jest po prostu kulinarną rozkoszą dla każdego psa!

LEPSZE TRAWIENIE
Przy tradycyjnej karmie krokietowej skrobia zbożowa tworzy osłonę wokół innych składników karmy, która pęcznieje w żołądku i musi zostać rozpuszczona. Proces ten trwa nawet kilka godzin, dlatego też po zjedzeniu takiej karmy pies potrzebuje dłuższego odpoczynku na jej strawienie.
W przeciwieństwie do tego składniki karmy dla psów Platinum Natural Food rozpadają się w żołądku bardzo szybko. Żołądek przekazuje szybko pokarm do jelit, gdzie natychmiast rozpoczyna się wchłanianie wysokowartościowych substancji odżywczych.

ALERGIE & OPAKOWANIE
Jedynym źródłem białka w Platinum Natural Food jest kurczak lub jagnięcina, a źródłem węglowodanów wyłącznie kukurydza i ryż. Dlatego też jest to karma, która doskonale nadaje się także do żywienia psów ze skłonnością do alergii.
Platinum Natural Food jest pakowany bardzo starannie w 1,5kg lub 5kg torby aluminiowe utrzymujące stałą temperaturę i wilgotność karmy. Ma to olbrzymią zaletę, ponieważ karma nie różni się aromatem, ani smakiem od pierwszego do ostatniego kęsa. Nie wietrzeje i nie traci swoich drogocennych wartości odżywczych.
Dzięki hermetycznemu opakowaniu karma Platinum Natural Food jest pozbawiona roztoczy.

Skład:
Świeże mięso z kurczaka (73%), łamany ryż, odwodnione białko drobiowe, suszone ryby, hydrolizowane białko drobiowe, suszona pulpa jabłkowa, olej łososiowy, suszone drożdże piwne, tłoczony na zimno olej lniany, tłoczony na zimno olej z oliwek, chlorek potasu.

Skład analityczny:
białko surowe 27%, tłuszcz surowy i oleje 16%, popiół surowy 6,9%, włókno surowe 2%, wapń 1,5%, fosfor 1%, wilgotność (sok ze świeżego mięsa)18%

Więcej informacji
Białko surowe 27
Tłuszcz surowy 16
Marka produktu Platinum
Przeznaczenie produktu Szczenie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PLATINUM Puppy Kurczak karma dla szczeniąt 1,5kg