Gussto Cat - Renal 200g

7,50 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
4250231542015

Gussto Cat - Renal 200g

Mokra, lekkostrawna karma dla kotów z niewydolnością nerek.

Karma produkowana jest w 100% z najwyższej jakości świeżego mięsa o wysokim standardzie odpowiadającym wymaganiom żywności także dla ludzi.

Gussto to esencja zdrowego i dobrego żywienia.
Produkt zawiera dużą ilość mięsa, która idealnie odpowiada specyficznym wymaganiom pokarmowym kotów. Gussto to karma monobiałkowa, a więc holistyczna, lekkostrawna i wyjątkowo dobrze przyswajalna, dzięki czemu polecana jest także dla kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym w diecie wykluczającej oraz w przypadku alergii pokarmowych.

Wsparcie leczenia niewydolności nerek.
Niska zawartość sodu i fosforu pomaga utrzymać równowagę metaboliczną organizmu, spowalnia postęp niewydolności i łagodzi objawy chorobowe. Obniżony poziom białka o wysokiej wartości biologicznej z najlepszych surowców odciąża nerki dostarczając odpowiedniej ilości energii i aminokwasów. Bataty są bogactwem beta-karotenu, który jest ważnym przeciwutleniaczem, są lekkostrawne, a przy okazji koją żołądek i jelita.

Mokra karma Gussto Renal charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym regulując poziom glukozy we krwi.
Dodatek cennego oleju z łososia wpływa na optymalną ilość kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 w odpowiednich proporcjach hamujących proces zapalny i wspomagających leczenie, a żurawina bogata w witaminy i minerały pomaga zapobiegać infekcjom dróg moczowych zwierzęcia.

Wiek Kota: dorosły
Wilgotność: 77%
Zawartość białka: 11%
Zawartość tłuszczu: 6,5%
Sole mineralne: 2,1%
Włókno: 0,4%
Gramatura: 200g

Skład: 82% Indyk, Gęś i rosół z kurczaka (mięso, po ,droby), 8% tłuszcz z kurczaka, 5% bataty(słodkie ziemniaki), 1,3% olej z łososia, 1% żurawina, 1% minerały
Dodatki: Witamina D3 220 IE, cynk jako siarczan cynku, monohydrat 27,5 mg, mangan jako siarczan manganu (II), monohydrat 1,5 mg, miedź jako siarczan miedzi 1,3mg, jod jako jodan wapnia 0,83 mg, Tauryna 2000 mg, Biotyna 330 µg

Więcej informacji
Marka produktu Gussto Cat
Przeznaczenie produktu Dorosły
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gussto Cat - Renal 200g