F4D Fish4Cats Tuńczyk z Omułkiem Zielonowargowym 70g

5,49 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
5060084829633
brak:

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Tuńczyka z Omułkiem Zielonowargowym ma przede wszystkim bardzo wysoką zawartość ryby. Aż 65% tuńczyka i 5% Omułka Zielonowargowego. Lekarze weterynarii zalecają żywienie kotów karmami o wysokiej zawartości mięsa, a także ryby. To najzdrowszy sposób ich karmienia, ponieważ takie właśnie jedzenie najlepiej odzwierciedla naturalną dietę kotów. Dlatego właśnie Fish4Cats jest karmą najwyższej jakości na rynku. Białko ryb jest lekkostrawne i łatwo przyswajalnym. Posiada niski poziom nasyconych tłuszczów i cukrów. Lekkostrawne białko RYB ogranicza rozwój niepożądanych bakterii jelitowych.

Marki:

Karma mokra dla kota Fish4Cats Tuńczyka z Omułkiem Zielonowargowym

Karma mokra dla kota Fish4Cats Tuńczyka z Omułkiem Zielonowargowym ma przede wszystkim bardzo wysoką zawartość ryby. Aż 65% tuńczyka i 5% Omułka Zielonowargowego. Lekarze weterynarii zalecają żywienie kotów karmami o wysokiej zawartości mięsa, a także ryby. To najzdrowszy sposób ich karmienia, ponieważ takie właśnie jedzenie najlepiej odzwierciedla naturalną dietę kotów. Dlatego właśnie Fish4Cats jest karmą najwyższej jakości na rynku. Białko ryb jest lekkostrawne i łatwo przyswajalnym. Posiada niski poziom nasyconych tłuszczów i cukrów. Lekkostrawne białko RYB ogranicza rozwój niepożądanych bakterii jelitowych.

Tuńczyk jest bardzo dobrym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 – DHA i EPA. Posiada również witaminy D3 i B12. Witamina D3 jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu kostnego. Natomiast witamina B12 uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek oraz pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Mięso tuńczyka zawiera również wapń, który jest tak ważny w budowie układu kostnego, a także żelazo, które pozytywnie wpływa na układ kostny i krwiotwórczy.

Omułek Zielonowargowy redukuje zwyrodnienie stawów, a także reumatoidalne zapalenie stawów. Wpływa na ich zwiększoną ruchomość, działa również przeciwzapalnie. Uśmierza ból mięśni i obrzęki. Omułek to także bogactwo kwasów Omega 3, które wspomagają funkcjonowanie serca i zmniejszają stany zapalne. Zawiera żelazo, wapń, sód, potas, fosfor, selen, witaminę A, C, E oraz z grupy B i D. Jest również źródłem kwasu krzemowego, który wspaniale działa na sierść.

Karma mokra dla kota Fish4Cats Tuńczyka z Omułkiem Zielonowargowym nie zawiera zbóż, a także konserwantów i sztucznych barwników. Jest w 100% naturalna.

Skład:

  • tuńczyk 65%,
  • rosół rybny 26%,
  • omułek zielonowargowy 5%,
  • ryż 4%

Składniki analityczne:

  • białko surowe 14%,
  • zawartość tłuszczu 0,1%,
  • popiół surowy 2%,
  • błonnik surowy 0,9%,
  • wilgotność 83%

Karma mokra dla kota z kwasami Omega 3

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Tuńczyka z Omułkiem Zielonowargowym zawiera dużą dawkę kwasów Omega 3. Są one zbawienne dla organizmu kota. Wspaniale wpływają na serce.

Karma mokra dla kota Fish4Cats idealna na sierść i skórę

Jeśli twój kot ma matową sierść lub ją za nadto gubi, karma rybna nada się idealnie. Dzięki kwasom Omega 3 sierść jest błyszcząca i miękka. Skóra zdrowa, nie swędzi.

Kwasy Omega 3 idealne na stawy

Kwasy Omega 3 również pomagają utrzymać w zdrowiu stawy. Glukozamina i chondroityna zawarta w rybach pomaga przede wszystkim zachować stawy kota w zdrowiu. Ponieważ karmy Fish4Cats zawierają wysoką zawartość białka RYB, to naturalne wspomagają funkcje stawów. Wysoka zawartość kwasów Omega 3 także wspomaga ruchomość stawów oraz nasila wytwarzanie hormonów łagodzących procesy zapalne.

Kwasy Omega 3 idealne na rozwój mózgu

Kwasy Omega-3 oraz minerały zawarte w rybach mają istotny wpływ na prawidłowy rozwój mózgu i oczu.

Więcej informacji
Białko surowe 14
Tłuszcz surowy 0,1
Marka produktu Fish4Cats
Przeznaczenie produktu Junior, Dorosły, Senior
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:F4D Fish4Cats Tuńczyk z Omułkiem Zielonowargowym 70g