F4D Fish4Cats Sardynka i Makrela 70g

5,49 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
5060084829695
brak:

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Sardynka i Makrela ma przede wszystkim bardzo wysoką zawartość ryby. Aż 29% sardynki i 29% makreli. Lekarze weterynarii zalecają żywienie kotów karmami o wysokiej zawartości mięsa, a także ryby. To najzdrowszy sposób ich karmienia, ponieważ takie właśnie jedzenie najlepiej odzwierciedla naturalną dietę kotów. Dlatego właśnie Fish4Cats jest karmą najwyższej jakości na rynku. Białko ryb jest lekkostrawne i łatwo przyswajalnym. Posiada niski poziom nasyconych tłuszczów i cukrów. Lekkostrawne białko RYB ogranicza rozwój niepożądanych bakterii jelitowych.

Marki:

Karma mokra dla kota Fish4Cats Sardynka i Makrela

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Sardynka i Makrela ma przede wszystkim bardzo wysoką zawartość ryby. Aż 29% sardynki i 29% makreli. Lekarze weterynarii zalecają żywienie kotów karmami o wysokiej zawartości mięsa, a także ryby. To najzdrowszy sposób ich karmienia, ponieważ takie właśnie jedzenie najlepiej odzwierciedla naturalną dietę kotów. Dlatego właśnie Fish4Cats jest karmą najwyższej jakości na rynku. Białko ryb jest lekkostrawne i łatwo przyswajalnym. Posiada niski poziom nasyconych tłuszczów i cukrów. Lekkostrawne białko RYB ogranicza rozwój niepożądanych bakterii jelitowych.

Sardynka jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Bogata jest również w witaminy D i B12.Makrela natomiast to bogactwo selenu i witaminy D. Selen poprawia odporność organizmu oraz chroni krwinki czerwone przed działaniem wolnych rodników. Jest bogata również w fosfor i potas oraz witaminy D i A, które mają korzystny wpływ na układ kostny oraz skórę. Karma mokra dla kota Fish4Cats Sardynka i Makrela nie zawiera zbóż, a także konserwantów i sztucznych barwników. Jest w 100% naturalna.

Skład:

  • rosół rybny 38%,
  • sardynka 29%,
  • makrela 29%,
  • ryż 4%

Składniki analityczne:

  • białko surowe 12%,
  • zawartość tłuszczu 0,1%,
  • popiół surowy 2%,
  • błonnik surowy 0,9%,
  • wilgotność 85%

Karma mokra dla kota z kwasami Omega 3

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Sardynka i Makrela zawiera dużą dawkę kwasów Omega 3. Są one zbawienne dla organizmu kota. Wspaniale wpływają na serce.

Karma mokra dla kota Fish4Cats idealna na sierść i skórę

Jeśli twój kot ma matową sierść lub ją za nadto gubi, karma rybna nada się idealnie. Dzięki kwasom Omega 3 sierść jest błyszcząca i miękka. Skóra zdrowa, nie swędzi.

Kwasy Omega 3 idealne na stawy

Kwasy Omega 3 również pomagają utrzymać w zdrowiu stawy. Glukozamina i chondroityna zawarta w rybach pomaga przede wszystkim zachować stawy kota w zdrowiu. Ponieważ karmy Fish4Cats zawierają wysoką zawartość białka RYB, to naturalne wspomagają funkcje stawów. Wysoka zawartość kwasów Omega 3 także wspomaga ruchomość stawów oraz nasila wytwarzanie hormonów łagodzących procesy zapalne.

Kwasy Omega 3 idealne na rozwój mózgu

Kwasy Omega-3 oraz minerały zawarte w rybach mają istotny wpływ na prawidłowy rozwój mózgu i oczu.

Więcej informacji
Białko surowe 12
Tłuszcz surowy 0,1
Marka produktu Fish4Cats
Przeznaczenie produktu Junior, Dorosły, Senior
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:F4D Fish4Cats Sardynka i Makrela 70g